ГлавнаяДайджест новостей законодательства и практикиПідприємництво і правоПідприємців можуть змусити встановити платіжні термінали

Підприємців можуть змусити встановити платіжні термінали

Мінекономрозвитку пропонує зобов’язати суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж товарів (надання послуг), в тому числі дистанційним способом, забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків за продані ними товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів за допомогою платіжних пристроїв і/або сервісів:

Також підприємців планують зобов’язати здійснювати розрахунки за продані товари (надані послуги) понад встановлену НБУ граничну суму розрахунків готівкою (на сьогодні згідно з Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні становить 50 тис. грн) виключно в безготівковій формі.

Відповідні зміни передбачені проектом постанови Кабміну «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання з прийому електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)», який оприлюднений Мінекономрозвитку для громадського обговорення.

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)»

 

Новое на сайте

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.