ГоловнаМСФЗЗвернення-запрошення

МСФЗ, чи потрібно це саме Вам?

Обращение-приглашение

Якщо Ви головний бухгалтер або тільки збираєтеся ним стати, Ви повинні відповідати запитам реального бізнесу і позиції кадрового ринку!

 «Головний бухгалтер 21-го століття», який не вміє скласти або хоча б коректно «читати» фінансову звітність, складену за МСФЗ, часто трактується провідними рекрутинговими компаніями, як «обмежений фахівець».

Якщо три роки тому отримання сертифікатів професійного бухгалтера було не настільки популярне у масового бухгалтера, то в даний момент визнання кваліфікації бухгалтера стає дуже актуальним. Рядовий бухгалтер все частіше стикається з тим, що однією з умов прийняття на роботу навіть в середніх фірмах стало наявність міжнародного сертифіката. При цьому співбесіди проходять "не в зоні" професійних навичок, а швидше за все на наявність сертифікатів, відповідність вимогам роботи в команді. Багато претендентів навіть пишуть в своїх резюме - на даний момент склав стільки-то іспитів за програмою CIPA; CIMA.

Міжнародні стандарти фінансової звітності використовується тому, що вони прийняті країнами Європейської спільноти як обов'язковий стандарт. Оскільки МСФЗ вимагають порівняльної звітності (тобто потрібні звітні дані за попередній рік), більшості компаній довелось перейти на МСФЗ уже в 2004 році.

Багато компаній перейшли на МСФЗ ще раніше під тиском ринку (інвестори і кредитори, а іноді і іноземні постачальники і споживачі вимагають звітності за МСФЗ). Перехід на МСФЗ - це складний процес, що включає кілька етапів (наприклад, кардинальна зміна облікової політики компанії, аналіз всіх господарських операцій, широке використання професійного судження в бухгалтерському обліку, процес трансформації звітності тощо).

Однак першим етапом має бути навчання і сертифікація спеціалістів: фінансових директорів, бухгалтерів і аудиторів.

Звернення-запрошення

Звернення-запрошення

 Глобальне впровадження МСФЗ в Україні - питання часу ...

Попит на фахівців зі знаннями МСФЗ стає дедалі більше. Зміни в Законі про бухгалтерський облік та фінансову звітність значно розширюють сферу застосування МСФЗ.

З кожним роком, «Школа успішного бізнесу» надає своїм «учням» найбільш вдосконалені програми навчання ПСБО і МСФЗ і відповідають вимогам актуальності інформації, які складається на ринку послуг професійного бухгалтерського навчання.

 В останні час, наші клієнти все частіше задають нам питання: чим відрізняються наші програми від аналогічних пропозицій інших учасників ринку, чому пропонуємо саме таку кількість годин навчання?

Отже, чим наші програми вигідно відрізняються від інших пропозицій: 

1.  «Школа успішного бізнесу» пропонує результативного вивчення МСФЗ програму тривалістю не менше 24 годин, і категорично проти початку знайомства з МСФЗ на одноденних оглядових семінарах. Слухач не отримає знань для практичного застосування. Слухач буде змушений продовжити навчання за більш тривалої програмі, де матеріал одноденного семінару обов'язково повториться. Це означає - платити двічі.

2.  «Школа успішного бізнесу» вбачає в деяких одноденних оглядових семінарах по МСФО, наших колег, які не стільки навчання, скільки рекламу консалтингових послуг. Особливо, якщо програма таких семінарів багатообіцяюче насичені, а заключним пунктом містить пропозиції про «надання професійної допомоги».

3.  «Школа успішного бізнесу» вважає за доцільне запропонувати курс «Перше застосування МСФЗ: трансформація звітності» (тривалість 16 годин), наступним за оглядовим курсом МСФЗ (тривалість 25 годин). Трансформацію звітності складно освоїти при першому знайомстві з МСФЗ.

4.  «Школа успішного бізнесу» рекомендує всім, хто прийняв рішення отримати будь-якої міжнародний сертифікат по МСФО, пройти вивчення самих стандартів. А вже наступним етапом, прослухати курс підготовки до здачі іспиту на сертифікат. Представники всіх сертифікаційних програм не приховують, що ці програми орієнтовані на аудиторні екзаменаційні завдання, включають не всі стандарти, в деяких питаннях далекі від практики застосування МСФЗ. Треба починати з вивчення самих стандартів, вони є базою для освоєння програм Міжнародних сертифікацій.

5.  «Школа успішного бізнесу» готує слухачів до роботи з МСФЗ поступово і без напруги. Наше завдання навчити і вселити впевненість, що працювати в режимі МСФЗ може кожен бухгалтер. Якщо в результаті навчання, головний бухгалтер відчуває себе нездатним впоратися c складанням звітності по МСФО без допомоги ззовні - для нас, це поганий результат.

6.  «Школа успішного бізнесу» не має на меті готувати фінансову звітність за МСФЗ замість бухгалтерії підприємства. Нам важливо передати Вам все знання наших тренерів і допомогти прийняти рішення керівництвом підприємства про перехід на складання звітності за МСФЗ.

МЕТА НАШИХ КУРСІВ - ВАШ УСПІХ !!!

 НАШ ЦЕНТР ГОТОВИЙ ВАМ ДОПОМОГТИ СТАТИ ПРОФЕСІОНАЛОМ І ПРИЙНЯТИ ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ!

 ЗАПРОШУЄМО НА ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ОСВІТИ В НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР "ШКОЛА УСПІШНОГО БІЗНЕСУ"

ЗАПРОШУЄМО НА ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО ОСВІТИ В НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР "ШКОЛА УСПІШНОГО БІЗНЕСУ"

"ACCA DipIFR (rus)" - практичний курс для фахівців, знайомих з теоретичною базою МСФЗ і націлених на отримання ACCA DipIFR (rus). Програма включає в себе як вивчення теоретичних аспектів МСФЗ, так і інтенсивну відпрацювання завдань майбутнього іспиту.

Викладачі курсу - фахівці з МСФЗ, власники дипломів ACCA DipIFR (rus) і повного сертифіката ACCA Qualification.

 З щирими побажаннями ПАРТНЕРСЬКИХ ВІДНОСИН, ОЛЬГА ЗІОМЕНКО.

форум

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.