Про навчальний центр «Школа Успішного Бізнесу»

                                                                                       

 "Щоб вижити і процвітати, 

Вам варто озброїтися найсильнішим знаряддям-  

 знаннями "( Кьел Нордстрем)

 

Наша мета:

Надавати освітні результати найбільш високого рівня, тобто надавати навчальні програми найкращої якості.

Ми прагнемо до того, щоб до нас приходили ті, хто знає, чого хоче від життя і бізнесу і хоче отримати максимум на все інвестовані в освіту фінанси.

Ми надаємо:

 

Про керівника

Зіоменко Ольга Миколаївна

Професійний навчальний центр «Школа успішного Бізнесу» працює з липня 2009 року, директором якого є Зіоменко Ольга Миколаївна.

Регіональний менеджер в ВКК «ФАКТОР», начальник комерційних відділів у видавництвах, що випускають журнали для бухгалтерів «КОНСУЛЬТ» (Юровський Б.С.) і «БУХГАЛТЕР» (Кірш О.В.), керівник відділу продажів Міжнародної Академії Бізнес Освіти - ось такий послужний список керівника навчального центру з 1998року по 2008рік.

Займалася просуванням таких професійного бухгалтерсая видань як " Податки та бухгалтерський облік", "Школа професійного бухгалтера", "Сучасний бухгалтер", "Експрес-аналіз законодавчих і нормативних актів", "Консультант бухгалтера" та ін.

У 2007 році пройшла навчання за Програмою Інституту Професійних Фінансових менеджерів (IPFM, Великобританія) і отримала Диплом за курсом «Управління персоналом», в результаті чого придбала практичні навички, необхідні для прийняття ефективних рішень в галузі управління людськими ресурсами, технологій і інструментів управління співробітниками в компанії відповідно до світової практики управління людьми.

З 2008 року є дійсним членом Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Прийняла участь у тренінгах:

Освіта

09.1982 - 06.1987 вища Харківський інженерно-економічний інститут, ОМОЕІ, інженер-економіст механізованої обробки економічної інформації

Має десятки публічних виступів на виїзних семінарах, круглих столах, конференціях, метою яких є розвиток бухгалтерської професії в Україні.

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток бухгалтерської професії в Україні удостоєна подяк:


форум . мсфо.3

форум 4


О нас

О нас фото

О нас фото2

О нас диплом

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.