Міжнародна сертифікація 

Нові вимоги до освіти фінансових фахівців і постійні оновлення міжнародних стандартів фінансової звітності виходять на перший план, особливо для великих підприємств.

Необхідність залучення кваліфікованих фахівців для реалізації загальносвітових стандартів має вирішальне значення для розвитку підприємства на міжнародних ринках.

Для задоволення цих мінливих вимог ми пропонуємо сертифіковані програми для розширення знань в області бухгалтерського обліку. Ці програми дають глибоке розуміння принципів бухгалтерського обліку, практики звітності та нормативним вимогам.

Ознайомитися з умовами навчання та програмами Ви можете за  посиланнями

ACCA DipIFR(рос.)
Програма призначена для фахівців, що працюють в сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, бажаючих здати іспит для отримання Диплома професійної організації АССА, Великобританія.
CIMA
CIMA «Управління ефективністю бізнесу» - це «знак якості» для фахівця в області управлінського обліку
Підвищення кваліфікації з Alterra
Сьогодні компанія Аль-Терра виступає у кількох важливих статусах для наших клієнтів та партнерів у сфері підвищення кваліфікації спеціалістів бухгалтерії, фінансів та управління.

Нове на сайті

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.