ГоловнаВідгуки щодо програмМіжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ)

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ)

Международные стандарты финансовой отчётности (МСФО)

МСФЗ почалася як спроба гармонізації обліку в Європейському Союзі, але значення гармонізації швидко зробили концепцію привабливою в усьому світі. МСФЗ були випущені в період між 1973 і 2001 роках радою Міжнародного комітету стандартів бухгалтерського обліку (МПК).

 ВІДГУКИ ПРО ПРОГРАМИ:

 "ТРАНСФОРМАЦІЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ З П (С) БО В МСФЗ"

Тренінг дуже сподобався, і тема, і лектор, професійно, жваво, можна застосувати до реальної фінансово-господарської діяльності. Здавалося-б очевидні речі, а почувши їх з вуст професіонала, як-то все по поличках розклалося із загальної каші в голові.

Окреме спасибі, Вам Ольга Миколаївна, за довгий час співпраці, я жодного разу не була у Вас на тренінгах, семінарах, на яких хочеться спати. У Вас унікальна здатність вибирати лекторів, які вміють зацікавити аудиторію своїми знаннями, своєю харизмою, своєю захопленістю. Це дуже великий плюс, як мінімум для мене. Спасибі вам.

Єдине побажання - мало часу. Як на мене, так би ще пару годинок прикладів повирішувати і спілкування на цю тему не завадили-б.

Ще раз дякую. Сподіваюся на подальшу співпрацю."

 Фінансовий директор ТОВ «НВО«Світло шахтаря», Лавінда Наталія Сергіївна

  "Вважаю, що тематика семінару вкрай актуальна як для фінансистів, так і для бухгалтерів і економістів. Адже останнім часом перелік ризиків, з якими стикається будь-який український підприємство, значно розширився. Однак просто усвідомлювати цей факт - мало, потрібно озброїтися знаннями та навичками для їх якісного і кількісного аналізу. У цьому, безумовно, допомагають матеріали даного семінару.

 Для розуміння того, що відбувається сьогодні в Україні, виявився вельми пізнавальним екскурс в історію світових криз минулого століття, зроблений викладачем в перший день занять. Правильні акценти були розставлені лектором і по ключовим елементам системи бюджетування, без впровадження якої встояти в сучасних економічних умовах дуже складно, якщо не сказати неможливо. Особисто мене, як фінансиста, особливо зацікавили розділи, присвячені інвестиційним аспектам антикризової стратегії.

 Окрему подяку хочеться висловити за друковані матеріали, видані кожному слухачеві. Інформація в них дуже добре структурована, викладена доступно і наочно."

 Директор ТОВ «ТСТ  ЕКСПЕРТ»,  Серьогін Сергій Володимирович.

 

«Трансформація бізнесу з точки зору фінансиста в умовах кризи»

 "Ольга Миколаївна! Ми дуже вдячні за тренінг Вам і Світлані. Мені дуже сподобалося. Перший день здивував і дав поштовх. (На мій сором, я в цю сторону навіть не думала). Потрібен третій день для вирішення завдань."

З повагою, Рита Балаж.

 "Протягом 2008-2018 р для співробітників компанії Міжнародний Видавничий дім «DANYUK» і його представництва Друкарні «ТНЦ», ТОВ «Марь Ванна» було проведено ряд тренінгів. Тренінги проходили на високому професійному рівні. Особливо хочеться відзначити тренінг «Трансформація бізнесу з точки зору фінансиста».

 Наша компанія гідно оцінила підготовку бізнес-тренера Світлани Лєскова, яка професійно і творчо впоралася з поставленим завданням по розробці програми тренінгу. Її професійні навички, вміння тримати аудиторію і завоювати увагу кожного учасника позитивно позначилися на робочій атмосфері і включення кожного учасника в процес навчання.

 Навчання проходило в інтерактивній формі, використовувалися міні-лекції, малюнки, схеми і живі обговорення, голосування за участю всієї групи, що дозволило учасникам з легкістю сприймати інформацію і відразу отримувати відповіді на поставлені питання. Реальні приклади з ділового життя стали яскравими ілюстраціями до матеріалів, докладне вивчення і розбір різних ситуацій виявилися надзвичайно корисні.

 Професійний підхід і особистий досвід, який продемонструвала Світлана Лєскова - рідкісне поєднання, яке сьогодні потрібно цінувати і поважати. Хочемо подякувати Світлану Лєскова за позитивні і якісні тренінги.

 Вважаємо за можливе рекомендувати компанію "Школа успішного бізнесу" як кваліфіковану і компетентну організацію, оптимальну для вирішення подібних завдань."

   З повагою, директор А.С Васильченко.

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.