ACCA DipIFR

ACCA DipIFR(рус.)

Кваліфікація Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності (ДипІФР) була розроблена і встановлена ​​ACCA для підвищення рівня знань в області МСФЗ.

Кваліфікований фахівець розуміє основні концепції і принципи, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також має навички застосування МСФЗ на практиці.

АССА (The Association of Chartered Certified Accountants) - найбільша і найбільш швидкозростаюча в світі міжнародна професійна асоціація, яка об'єднує 140 500 членів та 404 000 студентів АССА в 170 країнах. Репутація АССА заснована на більш ніж 100-річному досвіді бухгалтерських і фінансових кваліфікацій. Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (ACCA) (Великобританія) заснувала першу міжнародну кваліфікацію по МСФЗ - Диплом з міжнародної фінансової звітності (ДипІФР). Ця престижна кваліфікація створена для фахівців - професіоналів в області бухгалтерського обліку та аудиту, що гостро потребують знаннях і практичних навичках застосування МСФЗ.

ACCA DipIFR(рус.)

В результаті навчання за програмою ДипІФР слухачі:

Отримайте найпрестижніший диплом за МСФЗ з першого разу!

 Пропонуємо безкоштовне відвідування одного будь-якого заняття курсу ДипІФР з метою отримання чіткої картини надається навчання.

 Два рази на рік (червень і грудень) кандидати можуть зареєструватися для складання кваліфікаційного іспиту ДипІФР в одному з центрів АТС International.

 АТС International (за дорученням ACCA) виконує технічні та адміністративні функції з реєстрації кандидатів на іспит ДипІФР.

ДипІФР (рос) - тригодинний іспит, який здається двічі на рік - у червні та грудні - в екзаменаційних центрах АССА. Прохідний бал іспиту - 50.

Починаючи з грудня 2020 року, іспит ДипІФР(рос) тестується в комп'ютерному  форматі.

Як проходить іспит:

В цілому, формат іспиту залишиться без змін:

Основна відмінність полягає в тому, що іспит ДипІФР(рос) буде проходити на комп'ютері і при цьому:

Консолідаційні завдання:

Початкові вимоги до кандидатів:

Навіщо диплом ACCA DipIFR (rus)?

ACCA DipIFR(рус.) 1

Отримання Кваліфікації ACCA DipIFR (рос.): Спеціаліст за Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності

Телефони:

+38(096)210 86 20
+38(099)214 67 72,
+38(063)148 46 18

Програма призначена для фахівців, що працюють в сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, бажаючих здати іспит для отримання Диплома професійної організації АССА, Великобританія. 

ACCA DipIFR(рус.) 15

 

Знайомтеся з нашою пропозицією і приймайте ефективне рішення!

ACCA DipIFR(рус.) 2

Тривалість навчання - 13 семінарів: 90 АСТРОНОМІЧНИХ ГОДИН. (По 60 хв.) або 120 академічних годин. (По 45 хв). - це найбільш широка і повна підготовка!

 Інформаційно-консультаційні послуги за програмою Ей Сі Сі Ей ДипІФР(Рос.) - реєстраційний внесок на іспит - оплачується самостійно! 

У вартість навчання входить: 

ACCA DipIFR(рус.) 3

 Вартість реєстрації на іспит становить 4800 грн, в т.ч. ПДВ - сплачується самостійно!

Для отримання більш детальної інформації щодо АССА  відвідайте сайт  www.accaglobal.com

ACCA DipIFR(рус.) 16

Пропонуємо безкоштовне відвідування одного будь-якого заняття курсу ДипІФР з метою отримання чіткого уявлення майбутнього навчання.

 

Реєстрація на навчання і докладна інформація по підготовці до іспиту

за  телефонами:  +38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18.

 Адміністратор програми:

Директор «Школи успішного бізнесу» Ольга Миколаївна Зіоменко, член ФПБАУ.

Лектора: сертифіковані викладачі - сертифікати CAP / CIPA, ACCA, CIMA, Диплом IPFM; практикуючі фінансисти і юристи, члени Федерації Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України. 

ACCA DipIFR(рус.) 17


ACCA DipIFR(рус.) 14

ACCA DipIFR(рус.) 4

ДЕТАЛЬНІШЕ: ЩО Тaке DipIFR:
Програма курсу DipIFR (Rus) ACCA:
ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬСЯ:
Підготовка до ІСПИТУ АССА з Toronto School of Management (TSoM) - представництво у Харкові

Процес переходу на Міжнародні стандарти фінансової звітності в сучасному світі є незворотнім. Тому фахівці, що працюють в області бухгалтерського обліку та аудиту, повинні бути до цього готові.

ACCA (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів, Великобританія) розробила і представила міжнародну російськомовну кваліфікацію по МСФЗ - Диплом з міжнародної фінансової звітності ДипІФР (DipIFR (rus) ACCA).

 Дана програма розроблена для бухгалтерів і аудиторів, що мають навички складання та / або перевірки звітності за національними стандартами і бажаючих придбати навички складання звітності за МСФЗ.

DipIFR (Diploma in International Financial Reporting Standarts - Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності) - це професійна кваліфікація, розроблена ACCA для того, щоб дати розуміння концепцій і принципів, що лежать в основі МСФЗ, а також їх застосування. Ця кваліфікація орієнтована на професійних бухгалтерів і аудиторів, атестованих відповідно до національних стандартів.

АССА (The Association of Chartered Certified Accountants - Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) - найбільша в світі міжнародна асоціація бухгалтерів, яка об'єднує 320 000 студентів і членів асоціації в 160 країнах. АССА має понад 70 представництв і центрів в різних країнах світу.

АССА є кваліфікаційною і наглядової саморегулівної організацією згідно із законом про Компанії Великобританії, що дає їй право сертифікувати і ліцензувати фахівців для роботи в якості аудиторів, а також видавати ліцензії аудиторським фірмам, виконувати наглядові, дисциплінарні та моніторингові функції по відношенню до компаній і індивідуальним аудиторам.

Кваліфікація ACCA визнається за межами Великобританії на підставі Директиви Євросоюзу "Про взаємне визнання".

АССА передала ексклюзивне право проведення іспиту DipIFR російською мовою ATC International.

АССА в співробітництві з ATC International пропонує Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності російською мовою (DipIFR (Rus)). Російськомовний Диплом еквівалентний його глобальній версії на англійській мові, формати цих іспитів повністю відповідають один одному.

Курс складається з семінарів, що проводяться лектором-консультантом, а також самостійної підготовки, здійснюваної за допомогою навчальних матеріалів, розроблених АТC Internanional. В результаті, слухачі набувають теоретичні знання і практичні навички в застосуванні міжнародних стандартів фінансової звітності.

Після закінчення курсу слухачі здають завершальний тригодинний іспит в екзаменаційному центрі ATC International. Іспити акредитовані АССА і проводяться під суворим наглядом Асоціації, яка і присвоює кваліфікацію DipIFR слухачам, що успішно склали іспит.

Ця кваліфікація дає Вам можливість стати Привілейованим Сертифікованим Бухгалтером, не просто бухгалтером, що вміє складати фінансову звітність для своєї організації, а фахівцем, залученим у процес прийняття управлінських рішень в бізнесі.

Як найбільша міжнародна організація бухгалтерської професії, АССА об'єднує членів, які високо цінуються на міжнародному ринку праці і займають ключові посади в найбільших міжнародних компаніях. Завдяки тому, що АССА екзаменує студентів на знання Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності (МСФЗ), наші фахівці є добре підготовленими до переходу на ці стандарти. 

Володіння дипломом АССА - це впевненість в придбаних навичках і знаннях, які користуються попитом у роботодавців в сфері промисловості, фінансів, аудиту, консалтингу, банківської справи, права та податків. Володарі ДипІФР - рос. мають заслужений авторитет і професійне визнання.

Для отримання більш детальної інформації щодо АССА відвідайте сайт  www.accaglobal.com

Програма розрахована на рівень фінансових директорів, головних бухгалтерів, бухгалтерів, фінансових менеджерів і фінансових аналітиків.

Слухачі забезпечуються комплектом матеріалів (курс лекцій, збірник питань-завдань і відповідей), мають можливість здати пробний іспит і отримати адміністративну підтримку при реєстрації на іспит. 

ACCA DipIFR(рус.) 6

Програма курсу підготовки до іспиту DipIFR (Rus) ACCA

Програма призначена для фахівців, що працюють в сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, які бажають поглибити теоретичні та практичні знання міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), а також скласти кваліфікаційний іспит для отримання престижного Диплома всесвітньо визнаної Асоціації Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (ACCA) з Міжнародної Фінансової звітності DipIFR (Rus) ACCA.

Програма курсу підготовки розрахована на 13 занять 1 раз в тиждень.

Розклад занять курсу ACCA DipIFR (Rus) - ДипІФР з підготовки до іспиту уточнюйте у адміністратора програми:

Директор «Школи успішного бізнесу» Ольга Миколаївна Зіоменко, член ФПБАУ,

 за телефонами: +38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18

 ACCA DipIFR(рус.) 7

Програма курсу складається з 3-х блоків:

 1. Базовий блок - основи МСФЗ - 7 занять

Мета блоку: освоїти основні принципи МСФЗ, отримати практику вирішення завдань іспиту (крім консолідації).

2. Блок поглибленого вивчення - консолідація - 2 заняття

Мета блоку: вивчити теорію і отримати практику підготовки консолідованої звітності для групи компаній.

3. Блок повторення матеріалу - техніка рішення - 4 заняття

Мета блоку: відпрацювати техніку вирішення питань іспиту, з акцентом на найважливіших моментах. Блок завершується пробним іспитом і його перевіркою.

МСФЗ, що підлягають вивченню в рамках курсу*:

 • МСФЗ 1 Подання фінансової звітності
 • МСФЗ 2 Запаси
 • МСФЗ 8 Облікова політика, зміни в облікових оцінках та помилки
 • МСФЗ 10 Події після закінчення звітного періоду
 • МСФЗ 12 Податки на прибуток
 • МСФЗ 16 Основні засоби
 • МСФЗ 19 Виплати працівникам
 • МСФЗ 20 Облік державних грантів і розкриття інформації про державну допомогу
 • МСФЗ 21 Вплив змін валютних курсів
 • МСФЗ 23 Витрати на позики
 • МСФЗ 24 Розкриття інформації щодо пов'язаних сторін
 • МСФЗ 27 Консолідована та окрема фінансова звітність
 • МСФЗ 28 Інвестиції в асоційовані підприємства
 • МСФЗ 32 Фінансові інструменти: розкриття та подання
 • МСФЗ 33 Прибуток на акцію
 • МСФЗ 36 Знецінення активів
 • МСФЗ 37 Забезпечення, непередбачені зобов'язання та непередбачені активи
 • МСФЗ 38 Нематеріальні активи
 • МСФЗ 40 Інвестиційна нерухомість
 • МСФЗ 41 Сільське господарство
 • МСФЗ (IFRS) 1 Перше застосування міжнародних стандартів фінансової звітності
 • МСФЗ (IFRS) 2 Виплати на основі акцій
 • МСФЗ (IFRS) 3 Об'єднання бізнесів
 • МСФЗ (IFRS) 5 Довгострокові активи, призначені для продажу, та припинена діяльність
 • МСФЗ (IFRS) 6 Розвідка та оцінка запасів корисних копалин
 • МСФЗ (IFRS) 7 Фінансові інструменти: розкриття інформації
 • МСФЗ (IFRS) 8 Операційні сегменти
 • МСФЗ (IFRS) 9 Фінансові інструменти
 • МСФЗ (IFRS) 10 Консолідована фінансова звітність
 • МСФЗ (IFRS) 11 Спільне підприємництво
 • МСФЗ (IFRS) 12 Розкриття інформації про участь в інших підприємствах
 • МСФЗ (IFRS) 13 Оцінка справедливої ​​вартості
 • МСФЗ (IFRS) 15 Виручка за договорами з покупцями
 • МСФЗ (IFRS) 16 Оренда МСФЗ для ПМСБ ® МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу
 •  

ACCA DipIFR(рус.) 13


 Зареєструватися на курс:

+38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18,
e-mail: ziomenko1965@gmail.com, oziomenko@ukr.net

 * - Попередній план, можливі зміни (за складом і порядку лекцій всередині першого блоку).

Переваги програми ДипІФР-рос .:

-Можливість складання іспиту російською мовою (ДипІФР - рос.);

- Здача тільки одного іспиту, який передбачає знання міжнародних стандартів фінансової звітності та володіння технікою формування зведеної фінансової звітності.

 

ACCA DipIFR(рус.) 21

 

ACCA DipIFR(рус.)11

Місце проведення:

 м. Університет , вул. Чернишевського, 46.

 З собою мати: ручки, олівці, гумки, маркери, КАЛЬКУЛЯТОР.

Лектора: сертифіковані викладачі - сертифікати CAP / CIPA, ACCA, CIMA, Диплом IPFM; практикуючі фінансисти і юристи, члени Федерації Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України.

 Переваги  навчання:

 • Невелика група - max ДО 10 осіб.
 • У графік занять можуть бути внесені зміни за бажанням слухачів.
 • Тісний контакт з лектором під час і після навчання. ACCA DipIFR(рус.) 8

Реєстрація на навчання і докладна інформація по підготовці до іспиту

за телефонами: +38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18

Ольга Миколаївна - адміністратор і організатор занять, директор "Школи успішного бізнесу", член ФПБАУ.

Отримання сертифіката ACCA свідчить про наявність знань і навичок, затребуваних для роботи в галузі виробництва, банківській сфері, сфері надання аудиторських і консультаційних послуг, а також в області оподаткування і права.

ACCA DipIFR(рус.) 22

Toronto School of Management (TSoM) - це інноваційний коледж вищої освіти, що пропонує широкий спектр програм, а також є центром підготовки до іспиту АССА.

ACCA DipIFR(рус.) 24

Катерина Олійник, представник коледжу, керівник з розвитку бізнесу Toronto School of Management (Торонто, Канада) в Харкові і Агентство з освіти за кордоном "UBD study" є партнерами НЦ "Школа успішного бізнесу" в підготовці на Отримання сертифіката ACCA.

 ACCA DipIFR(рус.) 25

 

ACCA DipIFR(рус.) 23

ACCA DipIFR(рус.) 20

ACCA DipIFR(рус.) 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ACCA DipIFR(рус.) 19ACCA DipIFR(рус.)12

 

ACCA DipIFR(рус.)

ACCA DipIFR(рус.)

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.