ACCA DipIFR

ACCA DipIFR(рус.)

Кваліфікація Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності (ДипІФР) була розроблена і встановлена ​​ACCA для підвищення рівня знань в області МСФЗ.

Кваліфікований фахівець розуміє основні концепції і принципи, що лежать в основі міжнародних стандартів, а також має навички застосування МСФЗ на практиці.

АССА (The Association of Chartered Certified Accountants) - найбільша і найбільш швидкозростаюча в світі міжнародна професійна асоціація, яка об'єднує 140 500 членів та 404 000 студентів АССА в 170 країнах. Репутація АССА заснована на більш ніж 100-річному досвіді бухгалтерських і фінансових кваліфікацій. Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (ACCA) (Великобританія) заснувала першу міжнародну кваліфікацію по МСФЗ - Диплом з міжнародної фінансової звітності (ДипІФР). Ця престижна кваліфікація створена для фахівців - професіоналів в області бухгалтерського обліку та аудиту, що гостро потребують знаннях і практичних навичках застосування МСФЗ.

ACCA DipIFR(рус.)

В результаті навчання за програмою ДипІФР слухачі:

Отримайте найпрестижніший диплом за МСФЗ з першого разу!

 Пропонуємо безкоштовне відвідування одного будь-якого заняття курсу ДипІФР з метою отримання чіткої картини надається навчання.

 Два рази на рік (червень і грудень) кандидати можуть зареєструватися для складання кваліфікаційного іспиту ДипІФР в одному з центрів АТС International.

 АТС International (за дорученням ACCA) виконує технічні та адміністративні функції з реєстрації кандидатів на іспит ДипІФР.

ДипІФР (рос) - тригодинний іспит, який здається двічі на рік - у червні та грудні - в екзаменаційних центрах АССА. Прохідний бал іспиту - 50.

Починаючи з грудня 2020 року, іспит ДипІФР(рос) тестується в комп'ютерному  форматі.

Як проходить іспит:

В цілому, формат іспиту залишиться без змін:

Основна відмінність полягає в тому, що іспит ДипІФР(рос) буде проходити на комп'ютері і при цьому:

Консолідаційні завдання:

Початкові вимоги до кандидатів:

Навіщо диплом ACCA DipIFR (rus)?

ACCA DipIFR(рус.) 1

Отримання Кваліфікації ACCA DipIFR (рос.): Спеціаліст за Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності

Телефони:

+38(096)210 86 20
+38(099)214 67 72,
+38(063)148 46 18

Програма призначена для фахівців, що працюють в сфері бухгалтерського обліку, аудиту та фінансів, бажаючих здати іспит для отримання Диплома професійної організації АССА, Великобританія. 

ACCA DipIFR(рус.) 15

 

Знайомтеся з нашою пропозицією і приймайте ефективне рішення!

ACCA DipIFR(рус.) 2

Тривалість навчання - 13 семінарів: 90 АСТРОНОМІЧНИХ ГОДИН. (По 60 хв.) або 120 академічних годин. (По 45 хв). - це найбільш широка і повна підготовка!

 Інформаційно-консультаційні послуги за програмою Ей Сі Сі Ей ДипІФР(Рос.) - реєстраційний внесок на іспит - оплачується самостійно! 

У вартість навчання входить: 

ACCA DipIFR(рус.) 3

 Вартість реєстрації на іспит становить 4800 грн, в т.ч. ПДВ - сплачується самостійно!

Для отримання більш детальної інформації щодо АССА  відвідайте сайт  www.accaglobal.com

ACCA DipIFR(рус.) 16

Пропонуємо безкоштовне відвідування одного будь-якого заняття курсу ДипІФР з метою отримання чіткого уявлення майбутнього навчання.

 

Реєстрація на навчання і докладна інформація по підготовці до іспиту

за  телефонами:  +38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18.

 Адміністратор програми:

Директор «Школи успішного бізнесу» Ольга Миколаївна Зіоменко, член ФПБАУ.

Лектора: сертифіковані викладачі - сертифікати CAP / CIPA, ACCA, CIMA, Диплом IPFM; практикуючі фінансисти і юристи, члени Федерації Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України. 

ACCA DipIFR(рус.) 17


ACCA DipIFR(рус.) 14

ACCA DipIFR(рус.) 4

ДЕТАЛЬНІШЕ: ЩО Тaке DipIFR:
Програма курсу DipIFR (Rus) ACCA:
ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬСЯ:
Підготовка до ІСПИТУ АССА з Toronto School of Management (TSoM) - представництво у Харкові

Процес переходу на Міжнародні стандарти фінансової звітності в сучасному світі є незворотнім. Тому фахівці, що працюють в області бухгалтерського обліку та аудиту, повинні бути до цього готові.

ACCA (Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів, Великобританія) розробила і представила міжнародну російськомовну кваліфікацію по МСФЗ - Диплом з міжнародної фінансової звітності ДипІФР (DipIFR (rus) ACCA).

 Дана програма розроблена для бухгалтерів і аудиторів, що мають навички складання та / або перевірки звітності за національними стандартами і бажаючих придбати навички складання звітності за МСФЗ.

DipIFR (Diploma in International Financial Reporting Standarts - Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності) - це професійна кваліфікація, розроблена ACCA для того, щоб дати розуміння концепцій і принципів, що лежать в основі МСФЗ, а також їх застосування. Ця кваліфікація орієнтована на професійних бухгалтерів і аудиторів, атестованих відповідно до національних стандартів.

АССА (The Association of Chartered Certified Accountants - Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) - найбільша в світі міжнародна асоціація бухгалтерів, яка об'єднує 320 000 студентів і членів асоціації в 160 країнах. АССА має понад 70 представництв і центрів в різних країнах світу.

АССА є кваліфікаційною і наглядової саморегулівної організацією згідно із законом про Компанії Великобританії, що дає їй право сертифікувати і ліцензувати фахівців для роботи в якості аудиторів, а також видавати ліцензії аудиторським фірмам, виконувати наглядові, дисциплінарні та моніторингові функції по відношенню до компаній і індивідуальним аудиторам.

Кваліфікація ACCA визнається за межами Великобританії на підставі Директиви Євросоюзу "Про взаємне визнання".

АССА передала ексклюзивне право проведення іспиту DipIFR російською мовою ATC International.

АССА в співробітництві з ATC International пропонує Диплом з Міжнародної Фінансової Звітності російською мовою (DipIFR (Rus)). Російськомовний Диплом еквівалентний його глобальній версії на англійській мові, формати цих іспитів повністю відповідають один одному.

Курс складається з семінарів, що проводяться лектором-консультантом, а також самостійної підготовки, здійснюваної за допомогою навчальних матеріалів, розроблених АТC Internanional. В результаті, слухачі набувають теоретичні знання і практичні навички в застосуванні міжнародних стандартів фінансової звітності.

Після закінчення курсу слухачі здають завершальний тригодинний іспит в екзаменаційному центрі ATC International. Іспити акредитовані АССА і проводяться під суворим наглядом Асоціації, яка і присвоює кваліфікацію DipIFR слухачам, що успішно склали іспит.

Ця кваліфікація дає Вам можливість стати Привілейованим Сертифікованим Бухгалтером, не просто бухгалтером, що вміє складати фінансову звітність для своєї організації, а фахівцем, залученим у процес прийняття управлінських рішень в бізнесі.

Як найбільша міжнародна організація бухгалтерської професії, АССА об'єднує членів, які високо цінуються на міжнародному ринку праці і займають ключові посади в найбільших міжнародних компаніях. Завдяки тому, що АССА екзаменує студентів на знання Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності (МСФЗ), наші фахівці є добре підготовленими до переходу на ці стандарти. 

Володіння дипломом АССА - це впевненість в придбаних навичках і знаннях, які користуються попитом у роботодавців в сфері промисловості, фінансів, аудиту, консалтингу, банківської справи, права та податків. Володарі ДипІФР - рос. мають заслужений авторитет і професійне визнання.

Для отримання більш детальної інформації щодо АССА відвідайте сайт  www.accaglobal.com

Програма розрахована на рівень фінансових директорів, головних бухгалтерів, бухгалтерів, фінансових менеджерів і фінансових аналітиків.

Слухачі забезпечуються комплектом матеріалів (курс лекцій, збірник питань-завдань і відповідей), мають можливість здати пробний іспит і отримати адміністративну підтримку при реєстрації на іспит. 

ACCA DipIFR(рус.) 6

Програма курсу підготовки до іспиту DipIFR (Rus) ACCA

Програма призначена для фахівців, що працюють в сфері бухгалтерського обліку, аудиту, фінансів, які бажають поглибити теоретичні та практичні знання міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), а також скласти кваліфікаційний іспит для отримання престижного Диплома всесвітньо визнаної Асоціації Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (ACCA) з Міжнародної Фінансової звітності DipIFR (Rus) ACCA.

Програма курсу підготовки розрахована на 13 занять 1 раз в тиждень.

Розклад занять курсу ACCA DipIFR (Rus) - ДипІФР з підготовки до іспиту уточнюйте у адміністратора програми:

Директор «Школи успішного бізнесу» Ольга Миколаївна Зіоменко, член ФПБАУ,

 за телефонами: +38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18

 ACCA DipIFR(рус.) 7

Програма курсу складається з 3-х блоків:

 1. Базовий блок - основи МСФЗ - 7 занять

Мета блоку: освоїти основні принципи МСФЗ, отримати практику вирішення завдань іспиту (крім консолідації).

2. Блок поглибленого вивчення - консолідація - 2 заняття

Мета блоку: вивчити теорію і отримати практику підготовки консолідованої звітності для групи компаній.

3. Блок повторення матеріалу - техніка рішення - 4 заняття

Мета блоку: відпрацювати техніку вирішення питань іспиту, з акцентом на найважливіших моментах. Блок завершується пробним іспитом і його перевіркою.

МСФЗ, що підлягають вивченню в рамках курсу*:

 • МСФЗ 1 Подання фінансової звітності
 • МСФЗ 2 Запаси
 • МСФЗ 8 Облікова політика, зміни в облікових оцінках та помилки
 • МСФЗ 10 Події після закінчення звітного періоду
 • МСФЗ 12 Податки на прибуток
 • МСФЗ 16 Основні засоби
 • МСФЗ 19 Виплати працівникам
 • МСФЗ 20 Облік державних грантів і розкриття інформації про державну допомогу
 • МСФЗ 21 Вплив змін валютних курсів
 • МСФЗ 23 Витрати на позики
 • МСФЗ 24 Розкриття інформації щодо пов'язаних сторін
 • МСФЗ 27 Консолідована та окрема фінансова звітність
 • МСФЗ 28 Інвестиції в асоційовані підприємства
 • МСФЗ 32 Фінансові інструменти: розкриття та подання
 • МСФЗ 33 Прибуток на акцію
 • МСФЗ 36 Знецінення активів
 • МСФЗ 37 Забезпечення, непередбачені зобов'язання та непередбачені активи
 • МСФЗ 38 Нематеріальні активи
 • МСФЗ 40 Інвестиційна нерухомість
 • МСФЗ 41 Сільське господарство
 • МСФЗ (IFRS) 1 Перше застосування міжнародних стандартів фінансової звітності
 • МСФЗ (IFRS) 2 Виплати на основі акцій
 • МСФЗ (IFRS) 3 Об'єднання бізнесів
 • МСФЗ (IFRS) 5 Довгострокові активи, призначені для продажу, та припинена діяльність
 • МСФЗ (IFRS) 6 Розвідка та оцінка запасів корисних копалин
 • МСФЗ (IFRS) 7 Фінансові інструменти: розкриття інформації
 • МСФЗ (IFRS) 8 Операційні сегменти
 • МСФЗ (IFRS) 9 Фінансові інструменти
 • МСФЗ (IFRS) 10 Консолідована фінансова звітність
 • МСФЗ (IFRS) 11 Спільне підприємництво
 • МСФЗ (IFRS) 12 Розкриття інформації про участь в інших підприємствах
 • МСФЗ (IFRS) 13 Оцінка справедливої ​​вартості
 • МСФЗ (IFRS) 15 Виручка за договорами з покупцями
 • МСФЗ (IFRS) 16 Оренда МСФЗ для ПМСБ ® МСФЗ для підприємств малого та середнього бізнесу
 •  

ACCA DipIFR(рус.) 13


 Зареєструватися на курс:

+38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18,
e-mail: ziomenko1965@gmail.com, oziomenko@ukr.net

 * - Попередній план, можливі зміни (за складом і порядку лекцій всередині першого блоку).

Переваги програми ДипІФР-рос .:

-Можливість складання іспиту російською мовою (ДипІФР - рос.);

- Здача тільки одного іспиту, який передбачає знання міжнародних стандартів фінансової звітності та володіння технікою формування зведеної фінансової звітності.

 

ACCA DipIFR(рус.) 21

 

ACCA DipIFR(рус.)11

Місце проведення:

 м. Університет , вул. Чернишевського, 46.

 З собою мати: ручки, олівці, гумки, маркери, КАЛЬКУЛЯТОР.

Лектора: сертифіковані викладачі - сертифікати CAP / CIPA, ACCA, CIMA, Диплом IPFM; практикуючі фінансисти і юристи, члени Федерації Професійних Бухгалтерів та Аудиторів України.

 Переваги  навчання:

 • Невелика група - max ДО 10 осіб.
 • У графік занять можуть бути внесені зміни за бажанням слухачів.
 • Тісний контакт з лектором під час і після навчання. ACCA DipIFR(рус.) 8

Реєстрація на навчання і докладна інформація по підготовці до іспиту

за телефонами: +38(096)210 86 20, +38(099)214 67 72, +38(063)148 46 18

Ольга Миколаївна - адміністратор і організатор занять, директор "Школи успішного бізнесу", член ФПБАУ.

Отримання сертифіката ACCA свідчить про наявність знань і навичок, затребуваних для роботи в галузі виробництва, банківській сфері, сфері надання аудиторських і консультаційних послуг, а також в області оподаткування і права.

ACCA DipIFR(рус.) 22

Toronto School of Management (TSoM) - це інноваційний коледж вищої освіти, що пропонує широкий спектр програм, а також є центром підготовки до іспиту АССА.

ACCA DipIFR(рус.) 24

Катерина Олійник, представник коледжу, керівник з розвитку бізнесу Toronto School of Management (Торонто, Канада) в Харкові і Агентство з освіти за кордоном "UBD study" є партнерами НЦ "Школа успішного бізнесу" в підготовці на Отримання сертифіката ACCA.

 ACCA DipIFR(рус.) 25

 

ACCA DipIFR(рус.) 23

ACCA DipIFR(рус.) 20

ACCA DipIFR(рус.) 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ACCA DipIFR(рус.) 19ACCA DipIFR(рус.)12

 

ACCA DipIFR(рус.)

ACCA DipIFR(рус.)

Нове на сайті

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.