Діють нові правила при складанні статутів ТОВ і ТДВ

Набув чинності Закон, яким усунуто невідповідності в законодавстві в частині вимог до статутів товариств з обмеженою і додатковою відповідальністю.

Раніше колізія між положеннями Господарського кодексу України і Закону про ТОВ і ТДВ полягала у обов’язкових вимогах до установчого документу – кодекс на відміну від Закону вимагав вказувати в статуті частки учасників товариств в статутному капіталі.

Відповідно до прийнятих змін, з ч. 3, 4 ст. 80 ГК виключили положення про визначення в установчих документах ТОВ, ТДВ  розміру часток учасників в статутних капіталах.

Також викладено в новій редакції ч. 4 ст. 82 ГК, згідно з якою перелік відомостей, які повинні міститися в статутах товариства з обмеженою відповідальністю і товариства з додатковою відповідальністю, визначається виключно Законом України “Про товариства з обмеженою і додатковою відповідальністю”.

 

Закон України від 3.02.2021 р. № 1183-ІХ “Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо усунення правових колізій у вимогах до статутів товариств з обмеженою і додатковою відповідальністю”

Новое на сайте

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.