ГлавнаяДайджест новостей законодательства и практикиПодатки і облікСкорочена процедура припинення діяльності підприємства – рекомендації від ДПС

Скорочена процедура припинення діяльності підприємства – рекомендації від ДПС

У ДПС повідомили, як припинити діяльність підприємства без проведення податкової позапланової перевірки.

Зокрема, частина суб’єктів господарювання через ряд об’єктивних обставин фактично не здійснюють господарську діяльність значний проміжок часу та зацікавлені, щоб процедура припинення пройшла швидко. Це можливо зробити при дотриманні таких умов:

  1. провести ряд процедур, а саме: закрити рахунки у банківських установах, надати у повному обсязі податкову звітність, погасити можливі наявні борги перед бюджетом, скласти ліквідаційний баланс;
  2. до того ж найголовнішим критерієм для прийняття рішення щодо необхідності (або її відсутності) проведення позапланової перевірки суб’єкта господарювання у зв’язку з припиненням є наявність (або відсутність) ризикових факторів у його діяльності. Рішення про проведення документальної перевірки платника податків приймається за результатами ґрунтовного аналізу всієї наявної в органах ДПС стосовно нього податкової інформації про ризики в його діяльності щодо приховування об’єктів оподаткування, несплати ним податкових зобов’язань.

 

За матеріалами офіційного вебсайту ГУ ДПС 

Новое на сайте

Людський капітал

Це наявний у кожного запас знань, навичок, мотивацій. Інвестиціями в нього можуть бути освіта, накопичення професійного досвіду, охорона здоров'я, географічна мобільність, пошук інформації.

Гері Стенлі Беккер, американський економіст, лауреат Нобелівської премії 1992 р.