ГлавнаяСеминары практикумыCемінари з Катериною Проскурою
Податкове планування та оптимізація податків: практичні підходи до побудови оптимізаційних схем.
Вебінар з прктичними рекомендаціями та актуальною інформацією про податкове планування та оптимізацію податків. Лектор-модератор- один із найкращих експертів України - Катерина Проскура.
Контрольовані іноземні компанії та нові обмеження в роботі з нерезидентами
Поговоримо з експертом, Катериною Проскурою, про те, як здійсюватиметься звітування про контрольовані іноземні компанії та декларування набуття або припинення участі у контрольованих іноземних компаніях та зробимо загальний огляд змін щодо оподаткування міжнародних операцій у зв'язку з прийняттям Закону № 466 .
Дисконтування та його застосування в бухгалтерському обліку
Поговоримо з експертом про Дисконтування в П (С) БО: революційне зближення МСФЗ і національних стандартів, застосування наказу Міністерства фінансів України №379 від 16.09.2019), розглянемо на практичних прикладах: розрахунки на цифрах і відображення в обліку.
 1 
Показано 1 - 3 (всего 3)

Новое на сайте

 • ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ-2020
  ПОГОВОРИМО про Складання Декларації з ПДВ та ЗРОБИМО
  - звірка з бухгалтерським обліком;- аналіз отриманих авансів;- аналіз відвантажень товарів;-аналіз ВМД з експорту та імпорту товарів; -аналіз актів виконаних робіт та наданих послуг;
  ОТРИМАЄТЕ Практичні рекомендації щодо отримання бюджетного відшкодування!
 • Никуда без Гоструда! Самое актуальное в трудовых проверках от Александра Смирнова.
  Проверки начались!Проверки Гоструда и закон №877 «Об основных принципах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности». Как стратегически бороться со штрафами Гоструда. Практические рекомндации налогового адвоката - Александра Смирнова.
 • МСФО: курс IAB в Украине (48 чаc)
  Данный курс совместный проект PSP Тренингового центра и УЦ "Школа успешного бизнеса". Программа курса IAB аттестована Комитетом по признанию качества квалификаций и программ при Министерстве образования Великобритании Qualification and Curriculum Authority (QCA).

Человеческий капитал

Это имеющийся у каждого запас знаний, навыков, мотиваций. Инвестициями в него могут быть образование, накопление профессионального опыта, охрана здоровья, географическая мобильность, поиск информации.

Гэри Стэнли Беккер, американский экономист, лауреат Нобелевской премии 1992 г.