ГлавнаяСеминары практикумыCемінари з Катериною Проскурою
Податкове планування та оптимізація податків: практичні підходи до побудови оптимізаційних схем.
Вебінар з прктичними рекомендаціями та актуальною інформацією про податкове планування та оптимізацію податків. Лектор-модератор- один із найкращих експертів України - Катерина Проскура.
Контрольовані іноземні компанії та нові обмеження в роботі з нерезидентами
Поговоримо з експертом, Катериною Проскурою, про те, як здійсюватиметься звітування про контрольовані іноземні компанії та декларування набуття або припинення участі у контрольованих іноземних компаніях та зробимо загальний огляд змін щодо оподаткування міжнародних операцій у зв'язку з прийняттям Закону № 466 .
Дисконтування та його застосування в бухгалтерському обліку
Поговоримо з експертом про Дисконтування в П (С) БО: революційне зближення МСФЗ і національних стандартів, застосування наказу Міністерства фінансів України №379 від 16.09.2019), розглянемо на практичних прикладах: розрахунки на цифрах і відображення в обліку.
 1 
Показано 1 - 3 (всего 3)

Новое на сайте

 • Річна звітність та зміни МСФЗ на 2021 рік
  Актуальні питання обліку та оподаткування за МСФЗ;
  Автоматизація складання фінансової звітності у форматі iXBRL, реалії ринку сьогодні.

 • Річна звітність за 2020 рік
  Все про податкову та фінансову звітність за 2020 рік та Аналіз змін, які впливають на податковий облік в 2021 р, шоб ви могли здати Річний звіт вчасно та без штрафів!
 • Трансформация
  Если Вы главный бухгалтер или только собираетесь им стать, Вы должны соответствовать запросам реального бизнеса и позиции кадрового рынка!

Человеческий капитал

Это имеющийся у каждого запас знаний, навыков, мотиваций. Инвестициями в него могут быть образование, накопление профессионального опыта, охрана здоровья, географическая мобильность, поиск информации.

Гэри Стэнли Беккер, американский экономист, лауреат Нобелевской премии 1992 г.